O nas

Nasze biuro nieruchomości to mała rodzinna firma posiadającą licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami numer 19101 wydaną przez Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej. Nasza firma małe, ale skuteczne biuro działające na terenie powiatów: Goleniowskiego, Łobeskiego, Gryfickiego, Stargardzkiego oraz Kamieńskiego. Naszą dewizą jest rzetelność, uczciwość, poufność, a przede wszystkim dobro klienta. Z tej strony daliśmy poznać się również biurom nieruchomości działającym na tym samym terenie, co pozwala nam na ścisłą współpracę w celu jak najlepszej obsługi naszych klientów, także poprzez wymianę ofert.

Usługa

Pośrednictwo przy kupnie, sprzedaży, zamianie i wynajmie wszelkiego typu nieruchomości

Usługa

Pośrednictwo przy udzielaniu pożyczek i kredytów hipotecznych

Usługa

Ubezpieczenia kredytów i nieruchomości

Dla swoich klientów poszukujemy ofert kupna, sprzedaży, zamiany, wynajmu, najmu, dzierżawy; mieszkań, domów, działek budowlanych, lokali użytkowych, gruntów, a także obiektów komercyjnych. Zapewniamy pełną kompleksowość usług oraz najwyższe standardy obsługi, towarzyszymy swoim klientom przez cały etap transakcji od przedstawienia oferty, aż do finalizacji umowy i przekazania nieruchomości.
W swojej ofercie posiadamy nieruchomości ze sprawdzonym stanem prawnym, przygotowujemy opisy i dokumentację fotograficzną  na podstawie rzeczywistego stanu po osobistej wizycie na nieruchomości. Nie pobieramy opłat za przyjęcie oferty i prezentację nieruchomości.

Nasze oferty promujemy poprzez:

  • lokalną prasę
  • prezentację każdej z nieruchomości na wielu portalach internetowych
  • promowanie ofert nieruchomości w witrynie reklamowej biura
  • umieszczanie firmowych banerów informujących o sprzedaży wprost na nieruchomości po konsultacji z jej właścicielem
  • współpracę z innymi biurami nieruchomości
  • systematyczne kolportowanie ulotek i folderów z wybranymi ofertami.

DAWKA WIEDZY

O NIERUCHOMOŚCIACH